Profil společnosti

Společnost RON Software spol. s r.o. byla založena v roce 1992 s cílem vyvíjet aplikační ekonomický software. Aplikace vyvinuté týmem programátorů již zpříjemnily a zjednodušily práci v mnoha společnostech České a Slovenské republiky. RON Software spol. s r. o. více než třicet stálých zaměstnanců a další externí spolupracovníky, kteří pomáhají pružně reagovat na potřeby zákazníků.

V současné době softwarové portfolio naší firmy tvoří následující produkty:

 

  • MZDY, PERSONALISTIKA - programy pro zpracování mezd a vedení podrobné personalistiky
  • DOCHÁZKA - automatizovaný docházkový a přístupový systém
  • JÍDELNA - elektronická objednávka a výdej stravy
  • MAJETEK - operativní evidence majetku, daňové a účetní odpisy, inventarizace pomocí čárového kódu
  • SKLAD - fakturační a objednávkový systém, evidence faktur, objednávek a pošty

 

Od roku 1998 jsme začali v oblasti docházkových systémů spolupracovat s výrobci docházkových a přístupových terminálů a zabezpečovacích ústředen. Společnými silami rozvíjíme hardwarové komponenty docházkového a přístupového systému a rozšiřujeme možnosti software DOCHÁZKA. Společně zajišťujeme hardwarový a softwarový záruční a pozáruční servis.

 

Dále spolupracujeme se systémovými integrátory (např. ITeuro a. s., GEMMA Systems) a výrobci ekonomických systémů. Specializujeme se na vývoj modulů, kterými doplňujeme partnerské systémy.

 

Produkty DOCHÁZKA a JÍDELNA nabízíme v jazykových mutacích - ve slovenském a anglickém jazyce.

Současně poskytujeme podporu našim zákazníkům. Zveřejňujeme na našem webu poslední verze software. Uživatelé našich systémů mají k dispozici HELPDESK - systém pro zadávání dotazů přes internet a komunikaci s centrem podpory zákazníků.

 

RON Software spol. s r. o. má sídlo v Karviné a kanceláře v Brně (od roku 1999), Praze (od roku 2002) a Lounech (2017). Lokální pobočky zajišťují prodej a servis produktů na území jižní Moravy a Čech. Abychom byli zákazníkům ještě blíž, soustavně rozšiřujeme síť našich smluvních partnerů.

 

Naše dceřiná společnost DMR System s.r.o. je distribučním partnerem pro Slovenskou republiku (více informací na www.dmrsystem.sk). Jedním z významných obchodních partnerů na Slovensku je společnost SOFTIP a.s., která se zabývá vývojem a implementací ekonomických systémů, systémů pro řízení lidských zdrojů a řízení výroby.

 

Od roku 2007 jsme držiteli certifikátů ISO 9001 a 14001.

 
V souladu se Zákonem o obchodních korporacích (§775 ZOK) zveřejňujeme dokumenty spojené s účetní závěrkou roku 201320142015 a 2016.

Náhledy

Sídlo
Sidlo

VŠE PRO PERSONALISTU

Specializujeme se na vývoj a prodej informačních systémů pro personální oddělení. Pomocí našich produktů personalista získá kvalitní ...

Produkty

PORADÍME VÁM

Uživatelské dotazy k jednotlivým systémům prosím směřujte do centra podpory zákazníků.

Podpora

CO UMÍME

Zabýváme se komplexními dodávkami našich systémů, včetně analýzy, montáže, instalace, implementace a školení uživatelů. Provádíme ...

Služby

ZPRACUJEME MZDY A ÚČTO

Správné vedení účetnictví a mezd vyžaduje znalost zákonů, novinek a komunikaci s úřady. V dnešní době je správným řešením ...

účetnictví a mzdy

Rychlý kontakt

RON Software, spol. s r.o., Rudé armády 2001/30a, 733 01 Karviná-Hranice / tel.: +420 595 538 200  / e-mail: software@ron.cz / GPS: N 49.871959, E 18.54887

Poptávka Poptávka
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

RON Software, spol. s r.o.

Rudé armády 2001/30a

733 01 Karviná-Hranice

tel.: +420 595 538 200

e-mail: software@ron.cz

GPS: N 49.871959, E 18.54887