Partneři

AVARIS spol. s r.o. 

Společnost AVARIS, s.r.o. se zabývá vývojem a výrobou elektronických identifikačních systémů a to již od roku 1995 (do roku 2000 ve formě sdružení fyzických osob). Společnost patří k nejvýznamnějším producentům systémů obchůzkové a revizní činnosti v ČR a k předním dodavatelům systémů pro kontrolu přístupů a evidenci docházky. Díky rozvinuté síti obchodních zástupců po celé ČR i na Slovensku, dokáže být společnost nablízku svým zákazníkům kdekoliv na území obou států. Vedle kvalitní, nejmodernější produktové základny si AVARIS, s.r.o. zakládá právě na nejvyšší kvalitě servisu a podpory zákazníka, jehož spokojenost je vždy na prvním místě. 

  Lolo AVARIS

BIOMETRIE, s.r.o.

Společnost Biometrie s.r.o. je výhradním distributorem produktů společnosti SUPREMA INC., která je světovým lídrem ve svém oboru. Nabízíme on-line prodej, instalace a servis profesionálních, biometrických, přístupových a docházkových terminálů certifikovaných NBÚ.

 

Logo Biometrie

ČAPEK - WinDUO, s.r.o.

Zakladatelem firmy ČAPEK - počítačové služby byl v r. 1990 Ing. Zdeněk Čapek, autor programu pro podvojné účetnictví DUO pro DOS. Od roku 1994 se podílel na vývoji programu WinDUO pod operačním systémem Windows pro Účetnictví a Daňovou evidenci. Od 1. března 2008 se stala firma právnickým subjektem ČAPEK-WinDUO, s.r.o. Program WinDUO je rozšířen nejen v České republice, ale také na Slovensku. Díky mnohaletým zkušenostem, dobré spolupráci s auditory, daňovými poradci a snadné obsluze, se stalo WinDUO vyhledávaným programem pro podnikatele - malé a střední firmy, pro příspěvkové a nevýdělečné organizace.

   

Lolo Winduo

Dobrá agentura

Společnost DOBRÁ AGENTURA, s.r.o. vznikla v roce 2001, jako sesterská firma AVARIS, s.r.o.

Jedná se o jedinečný projekt zaměřený na dodávku produktů a služeb bezpečnostním agenturám, armádě a policii. V portfoliu firmy naleznete kontrolní obchůzkové systémy, výzbroj a výstroj, vybavení staveb systémy pro evidenci pohybu osob (se zajištěním osazení vjezdových prostor buňkami pro ostrahu, závorami či turnikety).

   

DMR System, spol. s r.o.

Spoločnosť DMR System, s.r.o. bola založená v roku 2006. Hlavným cieľom spoločnosti je vývoj a výroba hardware pre dochádzkové a prístupové systémy, inštalácia a implementácia týchto systémov na Slovensku a v okolitých štátoch. Spoločnosť bola založená ako dcérska spoločnosť firmy RON Software spol. s r.o., ktorá se zaoberá vývojom a predajom software pre dochádzkové, prístupové, stravovacie a mzdové systémy.

   

Logo DMR

Dynamica, a.s.

Společnost Dynamica vznikla z Divize Microsoft řešení GEMMA Systems, spol. s r.o.  

Základním strategickým zaměřením Dynamica a.s. je implementace a podpora produktů Microsoft Dynamics AX,Microsoft Dynamics CRM a SharePoint

Certifikovaný implementační tým společnosti začal implementovat Microsoft Dynamics produkty již v roce 2003. Od té doby se postupně rozrostl jak počet jejich spokojených zákazníků, tak počet zkušených a certifikovaných specialistů, kteří usilovně pracují ve prospěch zákazníků.

   dynamica

ESTELAR, spol. s r.o.

Společnost ESTELAR s.r.o. působí na českém trhu v oblasti identifikačních systémů již od roku 1996. Jedná
 se o výhradně českou firmu zaměřenou na vlastní vývoj systémů pro komplexní řízení lidských zdrojů v malých i velkých podnicích, úřadech a školách. Důraz při vývoji a výrobě je kladen především na využití nejmodernějších technologií a vyspělost technického řešení. Produkty společnosti jsou dodávány pod značkou systému ACS-line. V současné době je společnost ESTELAR s.r.o. jedním z předních dodavatelů identifikačních systémů na českém trhu. V nejrůznějších aplikacích bylo již provedeno více než 1200 instalací systému ACS-line. Distribuce a servis výrobků je zajištěn prostřednictvím sítě obchodních a servisních partnerů po celé ČR a SR.

   
Logo Estelar

EDUMENU.CZ

Spolupracujeme se společností Education, s.r.o. jakožto provozovatelem vzdělávacího portálu Edumenu.cz. Naše programy MZDY a PERSONALISTIKA obsahují mimo jiné i informace o externích školeních a kurzech. Software je propojen s databází portálu Edumenu.cz, který se specializuje na zprostředkování těchto aktivit personalistům. Nabízí databáze tisíců kurzů a studií, desítek konferencí a v neposlední řadě také řady kongresových či seminárních hotelů.

   edumenu.cz

FULLCOM Systems s.r.o.

Historie společnosti Fullcom systems s.r.o. sahá do roku 1995, kdy byla založena firma FULLCOM s.r.o. a byl zahájen vývoj informačního systému pro řízení podniku, který je distribuován pod názvem FIS. V roce 2001 došlo k vyčlenění divize informačních systémů a vznikla společnost Fullcom systems s.r.o. Obě společnosti dnes působí samostatně a vzájemně kooperují. 

   

GrexEnergia s.r.o. 

GrexEnergia s.r.o. je českou společností působící v oblastech hledání a nacházení úspor. Prostřednictvím profesionálního zmapování stávajících procesů napomáhá zvýšení efektivity při řízení firmy. K efektivnímu řízení spěje formou nalezení finančních úspor nejen v oblasti energií, ale i v oblasti lidských zdrojů. Zde k bezchybnému a optimálnímu nastavení interních firemních i legislativních procesů pro jejich konečnou realizaci využívá aplikační ekonomický software. Tento je dodáván zákazníkovi jako kompletní balíček systémově integrovaných služeb, včetně následné podpory zákazníka.

   GrexEnergia

GEMMA Systems, spol. s r.o.

GEMMA Systems je zkušeným implementačním partnerem několika významných renomovaných zahraničních společností dodávajících své softwarové produkty na český a slovenský trh. Byla založena v roce 1994 s cílem poskytovat zákazníkům komplexní podporu při užívání celopodnikových informačních ERP systémů. Společnost se postupně specializovala především na výrobní podniky zejména v segmentech strojírenství, elektrotechnika, automobilový a letecký průmysl. Během několika posledních let se společnost začala také věnovat specializovaným řešením systémů v oblasti výrobní sféry pro řízení vztahů se zákazníky CRM (Customer Relationship Management), systémům pro plánování výroby APS (Advanced Planning and Scheduling) a systémům pro automatizaci řízení služeb PSA (Professional Services Automation). 

   Logo GEMMA

ITeuro, a.s.

Česká konzultační a softwarová společnost, která se specializuje na podnikové aplikace, související služby a optimalizaci procesů ve výrobních firmách.
Od svého založení v roce 2000 zákazníkům dodává komplexní informační systémy a nástavbové aplikace jak od mezinárodní firmy Infor, tak z vlastní produkce. Zajišťuje nejen implementaci softwaru, jeho následnou podporu a rozvoj. Poskytuje široké spektrum služeb od školení uživatelů po expertní poradenství pro optimalizaci procesů, zvýšení efektivity a produktivity podle celosvětových standardů a best practices.
   Logo ITEURO

K2 atmitec s.r.o.

Společnost K2 atmitec s.r.o. vznikla v roce 1991 a po dlouholetém působení na trhu informačních technologií patří mezi přední výrobce a dodavatele informačních systémů. Postupem času společnost rozšířila pole své působnosti a nyní se na trhu profiluje jako dodavatel komplexních ICT řešení šitých na míru zákazníka. Celkové portfolio produktů a služeb společnosti je rozděleno do čtyř základních produktových oblastí – dimenzí: K2 management, K2 solution, K2 software a K2 cloud. Společnost zaměstnává špičkové programátory, vysoce kvalitní projektové manažery a konzultanty, kteří profesionálně řídí implementaci do prostředí zákazníka. V současnosti pracuje jen s IS K2 více než 10 000 uživatelů v rozmanitých společnostech v různých zemích světa.

   

Logo K2

SOFTIP

SOFTIP patrí medzi najvýznamnejších dodávateľov moderných riešení v oblasti podnikových informačných systémov a súvisiacich komplexných služieb. Ako systémový integrátor zákazkových informačných systémov zaujíma významné postavenie nielen na trhu Slovenska, ale v oblasti penzijných fondov aj v Českej republike. Okrem toho SOFTIP dodáva a implementuje aj informačné systémy pre riadenie ľudských zdrojov - SOFTIP Human Resources, ktoré sú jedným z najrozšírenejších programov na spracovanie personálnej a mzdovej agendy na Slovensku. Výrazný akcent na kvalitu a vysokú úroveň poskytovaných riešení a služieb dnes oceňuje takmer 4000 zákazníkov a viac ako 31 000 priamych používateľov informačných systémov.
   

Logo SOFTIP

TECHNISERV, spol. s r.o. 

TECHNISERV, s. r. o., je ryze českou společností, působící na trhu již od roku 1991. Od své prvotní specializace na projektovou činnost se naše nabídka rozšířila o komplexní dodávky a instalace vyspělých technologií a systémů – komunikační a informační systémy, přenosové a řídicí systémy, elektrotechnické a elektronické systémy, technologické systémy a zařízení, pozemní stavby a inženýrská činnost. 

   Logo Techniserv

 

 

 


VŠE PRO PERSONALISTU

Specializujeme se na vývoj a prodej informačních systémů pro personální oddělení. Pomocí našich produktů personalista získá kvalitní ...

Produkty

PORADÍME VÁM

Uživatelské dotazy k jednotlivým systémům prosím směřujte do centra podpory zákazníků.

Podpora

CO UMÍME

Zabýváme se komplexními dodávkami našich systémů, včetně analýzy, montáže, instalace, implementace a školení uživatelů. Provádíme ...

Služby

ZPRACUJEME MZDY A ÚČTO

Správné vedení účetnictví a mezd vyžaduje znalost zákonů, novinek a komunikaci s úřady. V dnešní době je správným řešením ...

účetnictví a mzdy

Rychlý kontakt

RON Software, spol. s r.o., Rudé armády 2001/30a, 733 01 Karviná-Hranice / tel.: +420 595 538 200  / e-mail: software@ron.cz / GPS: N 49.871959, E 18.54887

Poptávka Poptávka
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

RON Software, spol. s r.o.

Rudé armády 2001/30a

733 01 Karviná-Hranice

tel.: +420 595 538 200

e-mail: software@ron.cz

GPS: N 49.871959, E 18.54887