Partneři

ČAPEK - WinDUO, s.r.o.

Zakladatelem firmy ČAPEK - počítačové služby byl v r. 1990 Ing. Zdeněk Čapek, autor programu pro podvojné účetnictví DUO pro DOS. Od roku 1994 se podílel na vývoji programu WinDUO pod operačním systémem Windows pro Účetnictví a Daňovou evidenci. Od 1. března 2008 se stala firma právnickým subjektem ČAPEK-WinDUO, s.r.o. Program WinDUO je rozšířen nejen v České republice, ale také na Slovensku. Díky mnohaletým zkušenostem, dobré spolupráci s auditory, daňovými poradci a snadné obsluze, se stalo WinDUO vyhledávaným programem pro podnikatele - malé a střední firmy, pro příspěvkové a nevýdělečné organizace.

   

Lolo Winduo

Dobrá agentura

Společnost DOBRÁ AGENTURA, s.r.o. vznikla v roce 2001, jako sesterská firma AVARIS, s.r.o.

Jedná se o jedinečný projekt zaměřený na dodávku produktů a služeb bezpečnostním agenturám, armádě a policii. V portfoliu firmy naleznete kontrolní obchůzkové systémy, výzbroj a výstroj, vybavení staveb systémy pro evidenci pohybu osob (se zajištěním osazení vjezdových prostor buňkami pro ostrahu, závorami či turnikety).

   

DMR System, spol. s r.o.

Spoločnosť DMR System, s.r.o. bola založená v roku 2006. Hlavným cieľom spoločnosti je vývoj a výroba hardware pre dochádzkové a prístupové systémy, inštalácia a implementácia týchto systémov na Slovensku a v okolitých štátoch. Spoločnosť bola založená ako dcérska spoločnosť firmy RON Software spol. s r.o., ktorá se zaoberá vývojom a predajom software pre dochádzkové, prístupové, stravovacie a mzdové systémy.

   

Logo DMR

ESTELAR, spol. s r.o.

Společnost ESTELAR s.r.o. působí na českém trhu v oblasti identifikačních systémů již od roku 1996. Jedná
 se o výhradně českou firmu zaměřenou na vlastní vývoj systémů pro komplexní řízení lidských zdrojů v malých i velkých podnicích, úřadech a školách. Důraz při vývoji a výrobě je kladen především na využití nejmodernějších technologií a vyspělost technického řešení. Produkty společnosti jsou dodávány pod značkou systému ACS-line. V současné době je společnost ESTELAR s.r.o. jedním z předních dodavatelů identifikačních systémů na českém trhu. V nejrůznějších aplikacích bylo již provedeno více než 1200 instalací systému ACS-line. Distribuce a servis výrobků je zajištěn prostřednictvím sítě obchodních a servisních partnerů po celé ČR a SR.

   
Logo Estelar

FULLCOM Systems s.r.o.

Historie společnosti Fullcom systems s.r.o. sahá do roku 1995, kdy byla založena firma FULLCOM s.r.o. a byl zahájen vývoj informačního systému pro řízení podniku, který je distribuován pod názvem FIS. V roce 2001 došlo k vyčlenění divize informačních systémů a vznikla společnost Fullcom systems s.r.o. Obě společnosti dnes působí samostatně a vzájemně kooperují. 

   

GrexEnergia s.r.o. 

GrexEnergia s.r.o. je českou společností působící v oblastech hledání a nacházení úspor. Prostřednictvím profesionálního zmapování stávajících procesů napomáhá zvýšení efektivity při řízení firmy. K efektivnímu řízení spěje formou nalezení finančních úspor nejen v oblasti energií, ale i v oblasti lidských zdrojů. Zde k bezchybnému a optimálnímu nastavení interních firemních i legislativních procesů pro jejich konečnou realizaci využívá aplikační ekonomický software. Tento je dodáván zákazníkovi jako kompletní balíček systémově integrovaných služeb, včetně následné podpory zákazníka.

   GrexEnergia

GEMMA Systems, spol. s r.o.

GEMMA Systems je zkušeným implementačním partnerem několika významných renomovaných zahraničních společností dodávajících své softwarové produkty na český a slovenský trh. Byla založena v roce 1994 s cílem poskytovat zákazníkům komplexní podporu při užívání celopodnikových informačních ERP systémů. Společnost se postupně specializovala především na výrobní podniky zejména v segmentech strojírenství, elektrotechnika, automobilový a letecký průmysl. Během několika posledních let se společnost začala také věnovat specializovaným řešením systémů v oblasti výrobní sféry pro řízení vztahů se zákazníky CRM (Customer Relationship Management), systémům pro plánování výroby APS (Advanced Planning and Scheduling) a systémům pro automatizaci řízení služeb PSA (Professional Services Automation). 

   Logo GEMMA

ITeuro, a.s.

Česká konzultační a softwarová společnost, která se specializuje na podnikové aplikace, související služby a optimalizaci procesů ve výrobních firmách.
Od svého založení v roce 2000 zákazníkům dodává komplexní informační systémy a nástavbové aplikace jak od mezinárodní firmy Infor, tak z vlastní produkce. Zajišťuje nejen implementaci softwaru, jeho následnou podporu a rozvoj. Poskytuje široké spektrum služeb od školení uživatelů po expertní poradenství pro optimalizaci procesů, zvýšení efektivity a produktivity podle celosvětových standardů a best practices.
   Logo ITEURO

K2 atmitec s.r.o.

Společnost K2 atmitec s.r.o. vznikla v roce 1991 a po dlouholetém působení na trhu informačních technologií patří mezi přední výrobce a dodavatele informačních systémů. Postupem času společnost rozšířila pole své působnosti a nyní se na trhu profiluje jako dodavatel komplexních ICT řešení šitých na míru zákazníka. Celkové portfolio produktů a služeb společnosti je rozděleno do čtyř základních produktových oblastí – dimenzí: K2 management, K2 solution, K2 software a K2 cloud. Společnost zaměstnává špičkové programátory, vysoce kvalitní projektové manažery a konzultanty, kteří profesionálně řídí implementaci do prostředí zákazníka. V současnosti pracuje jen s IS K2 více než 10 000 uživatelů v rozmanitých společnostech v různých zemích světa.

   

Logo K2

SOFTIP

SOFTIP patrí medzi najvýznamnejších dodávateľov moderných riešení v oblasti podnikových informačných systémov a súvisiacich komplexných služieb. Ako systémový integrátor zákazkových informačných systémov zaujíma významné postavenie nielen na trhu Slovenska, ale v oblasti penzijných fondov aj v Českej republike. Okrem toho SOFTIP dodáva a implementuje aj informačné systémy pre riadenie ľudských zdrojov - SOFTIP Human Resources, ktoré sú jedným z najrozšírenejších programov na spracovanie personálnej a mzdovej agendy na Slovensku. Výrazný akcent na kvalitu a vysokú úroveň poskytovaných riešení a služieb dnes oceňuje takmer 4000 zákazníkov a viac ako 31 000 priamych používateľov informačných systémov.
   

Logo SOFTIP

 

 

 


VŠE PRO PERSONALISTU

Specializujeme se na vývoj a prodej informačních systémů pro personální oddělení. Pomocí našich produktů personalista získá kvalitní ...

Produkty

PORADÍME VÁM

Uživatelské dotazy k jednotlivým systémům prosím směřujte do centra podpory zákazníků.

Podpora

CO UMÍME

Zabýváme se komplexními dodávkami našich systémů, včetně analýzy, montáže, instalace, implementace a školení uživatelů. Provádíme ...

Služby

ZPRACUJEME MZDY A ÚČTO

Správné vedení účetnictví a mezd vyžaduje znalost zákonů, novinek a komunikaci s úřady. V dnešní době je správným řešením ...

účetnictví a mzdy

Rychlý kontakt

RON Software, spol. s r.o., Rudé armády 2001/30a, 733 01 Karviná-Hranice / tel.: +420 595 538 200  / e-mail: software@ron.cz / GPS: N 49.871959, E 18.54887

Poptávka Poptávka
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

RON Software, spol. s r.o.

Rudé armády 2001/30a

733 01 Karviná-Hranice

tel.: +420 595 538 200

e-mail: software@ron.cz

GPS: N 49.871959, E 18.54887