Profil společnosti

RON Software

 

Společnost RON Software již téměř třicet let pomáhá společnostem v České republice a na Slovensku spravovat a řídit personální oddělení. Svými produkty (docházkou, mzdami, personalistikou a jídelnou) je schopna pokrýt kompletní všechny požadavky personalistů a usnadnit jim tak množství práce.

 

Všechny informace o zaměstnancích jsou na jedno místě a pomocí internetového prohlížeče dostupné pro všechny uživatele napříč společností. Od managementu po team leadery a samotné zaměstnance.

Software Majetek pomáhá společnostem s inventarizací majetku. Použitím čárových kódů a mobilního telefonu je inventarizace velmi snadná a přehledná. Zákazníci produkt využívají nejen v České republice a Slovensku, ale také na Ukrajině a v Rakousku.

 

Náš téměř padesátičlenný team je složen z techniků, kteří provádí montáže našich systémů, konzultantů, kteří mají na starost implementace software a školení uživatelů a vývojářů, kteří implementují nové požadavky na funkčnost do našich programů.

 

Prodej našeho řešení má na starosti obchodní team, který se věnuje potencionálním zákazníkům a prezentuje naše řešení přímo u nich. Obchodní úspěch společnosti je umocněn také množstvím kvalitních obchodních partnerů, kteří nabízí naše řešení jako doplněk jejich vlastního ERP řešení. Mezi nejvýznamnější naše partnery patří společnosti GEMMA Systems, s. r.o., IT Euro a.s., K2 atmitec, s.r.o., Softip, a.s. 

 

Díky naší dceřiné společnosti DMR Systém jsme schopni dodávat vlastní hardware pro docházkové, přístupové a stravovací systémy.

 

Abychom byli blíže našim klientům, tak jsem naši centrálu v Karviné rozšířili o pobočky v Praze, Brně, Lounech, Považské Bystrici.

 

Staňte se i vy našimi spokojenými zákazníky.

 

V souladu se Zákonem o obchodních korporacích (§775 ZOK) zveřejňujeme dokumenty spojené s účetní závěrkou roku 201320142015, 2016, 2017, 2018, 2019 a 2020.


VŠE PRO PERSONALISTU

Specializujeme se na vývoj a prodej informačních systémů pro personální oddělení. Pomocí našich produktů personalista získá kvalitní ...

Produkty

PORADÍME VÁM

Uživatelské dotazy k jednotlivým systémům prosím směřujte do centra podpory zákazníků.

Podpora

CO UMÍME

Zabýváme se komplexními dodávkami našich systémů, včetně analýzy, montáže, instalace, implementace a školení uživatelů. Provádíme ...

Služby

ZPRACUJEME MZDY A ÚČTO

Správné vedení účetnictví a mezd vyžaduje znalost zákonů, novinek a komunikaci s úřady. V dnešní době je správným řešením ...

účetnictví a mzdy

Rychlý kontakt

RON Software, spol. s r.o., Rudé armády 2001/30a, 733 01 Karviná-Hranice / tel.: +420 595 538 200  / e-mail: software@ron.cz / GPS: N 49.871959, E 18.54887

Poptávka Poptávka
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

RON Software, spol. s r.o.

Rudé armády 2001/30a

733 01 Karviná-Hranice

tel.: +420 595 538 200

e-mail: software@ron.cz

GPS: N 49.871959, E 18.54887