Docházka MINI

Docházkový systém DOCHÁZKA MINI slouží k základní evidenci docházky zaměstnanců a přípravu tištěných podkladů pro zpracování mzdové agendy. Používáním docházkového systému dosáhnete omezení chybovosti při zpracování dat o docházce, lepšího využívání pracovní doby kvalitativním zvýšením osobního přístupu zaměstnanců k pracovním povinnostem (zvýšení pracovní morálky), vyloučení neoprávněných přesčasových hodin. Docházkový systém DOCHAZKA MINI je připraven pro instalaci svépomocí, bez větších nároku na znalost PC a instalace docházkových systémů.

Součástí docházkového systému DOCHÁZKA MINI

  • Docházkový terminál - RT300 nebo DT2000
  • Identifikační média - bezkontaktní karta - počet dle konfigurace balíčku
  • Software na pro evidenci docházky DOCHÁZKA MINI
  • Komunikační kabel, napájecí adaptér
  • Uživatelská a instalační příručka

Princip práce s docházkovým systémem

Docházkové terminály jsou určeny sběr a předzpracování informací o docházce zaměstnanců. Zpravidla se terminály umísťují ve vrátnicích nebo přímo ve výrobních halách, na podlažích administrativních budov, případně na jiných místech dle požadavků zákazníka.
Každý ze zaměstnanců obdrží osobní identifikační médium - bezkontaktní kartu. V programu jsou definovány události pro evidenci docházky (příchod do práce, odchod na služební cestu, odchod k lékaři, ...)


Pracovník přijde se svým ID médiem k docházkovému terminálu, zvolí operaci, kterou chce provést a přiloží ID médium ke čtecímu zařízení. Údaje o průchodech jsou zaznamenány v paměti terminálu a jsou zasílány do sběrného počítače.

Reporty

Program DOCHÁDZKA MINI obsahuje řadu tištěných výstupních sestav, které slouží pro tisk podkladů pro zpracování mezd. Jedná se o přehledy po jednotlivých dnech a zaměstnancích, nebo také souhrnný přehled za celou společnost.
Všechny výstupní sestavy lze ukládat ve zvoleném formátu: txt, csv, rtf, html, xls, jpg, gif, bmp, emf, wmf a pdf.

Instalace docházkového systému

Instalace docházkového systému je velice snadná. Montáž docházkového terminálu představuje vyvrtání čtyř děr a umístění držáku docházkového terminálu, natažení komunikačního kabelu a připojení kabelu do počítačové zásuvky a napájení do zásuvky elektrické. Instalace software je velice jednoduchá a intuitivní. Po instalaci jsou nastaveny komunikační parametry a jen v případě potřeby je můžete snadno změnit. Vynikající funkcí je načtení přiložených bezkontaktních karet do programu. Na docházkovém terminálu nasnímáte za sebou karty a v programu zvolíte v menu načtení karet z terminálu. Karty budou načteny a současně budou vytvořeny jednotlivé osoby, u kterých stačí zadat jméno a příjmení. Docházkový systém je připraven pro evidenci docházky Vašich zaměstnanců.


Náhledy

Seznam zaměstnanců
Seznam docházky
Manažer výstupních sestav

VŠE PRO PERSONALISTU

Specializujeme se na vývoj a prodej informačních systémů pro personální oddělení. Pomocí našich produktů personalista získá kvalitní ...

Produkty

PORADÍME VÁM

Uživatelské dotazy k jednotlivým systémům prosím směřujte do centra podpory zákazníků.

Podpora

CO UMÍME

Zabýváme se komplexními dodávkami našich systémů, včetně analýzy, montáže, instalace, implementace a školení uživatelů. Provádíme ...

Služby

ZPRACUJEME MZDY A ÚČTO

Správné vedení účetnictví a mezd vyžaduje znalost zákonů, novinek a komunikaci s úřady. V dnešní době je správným řešením ...

účetnictví a mzdy

Rychlý kontakt

RON Software, spol. s r.o., Rudé armády 2001/30a, 733 01 Karviná-Hranice / tel.: +420 595 538 200  / e-mail: software@ron.cz / GPS: N 49.871959, E 18.54887

Poptávka Poptávka
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

RON Software, spol. s r.o.

Rudé armády 2001/30a

733 01 Karviná-Hranice

tel.: +420 595 538 200

e-mail: software@ron.cz

GPS: N 49.871959, E 18.54887