Aplikace RON Klient na Google play

Karviná, 7. července 2014 - Společnost RON Software nabídne od 11. července 2014 aplikaci RON Klient na Google play. Pro používání modulu RON Klient bude potřeba mít v docházkovém systému aktivován zakoupený modul. Uživatelé, kteří chtějí aplikaci v mobilu používat, si ji tak mohou zdarma nainstalovat.

 

RON Klient je určen pro společnosti, které zaměstnávají terénní pracovníky a které chtějí jednoduše a s nízkými pořizovacími náklady evidovat jejich docházku. Uplatnění RON Klient najde také tam, kde chce firma poskytnout zaměstnancům informace o jejich docházce na vlastních mobilních telefonech.

 

Zaměstnanci si přes mobil mohou evidovat např. začátek práce, příjezd k zákazníkovi, odjezd od zákazníka, příjezd na centrálu. Každý záznam obsahuje GPS souřadnici, čímž je umožněna kontrola místa, kde byl záznam pořízen. Vedení společnosti takto získá informaci, zda je a/nebo byl zaměstnanec (včas) u zákazníka.

 

Mezi nejdůležitější funkce mobilního klienta patří evidence a prohlížení docházky, plánování dovolené

a jiných absencí, monitorování a firemní kontakty.

 

Aplikace umožňuje evidovat vkládané záznamy, např. začátek a konec práce, přerušení pracovní doby

z důvodu návštěvy lékaře, přestávky na oběd atd., dále vkládat požadavky na dovolenou nebo jinou absenci a zobrazit stav žádosti. Docházku je možné prohlížet na denní nebo měsíční úrovni, takže máte pod kontrolou počet odpracovaných hodin, přesčasů a absencí. Potřebujete mít přehled o pohybu vašich zaměstnanců? Pak se může hodit přehledné zobrazení přítomnosti zaměstnanců. V mobilním telefonu jistě oceníte seznam zaměstnanců včetně telefonních čísel a e-mailů, díky němuž pouhým proklikem zaměstnanci zatelefonujete nebo odešlete e-mail.

 

Aplikace je určena pro mobilní telefony s operačním systémem Android. V případě aktivního datového připojení pracuje online, v opačném případě se data v telefonu uchovávají a při obnovení datového připojení se odešlou na server.

 

 

RON Software spol. s r. o.

Společnost byla založena v roce 1992 s cílem vyvíjet aplikační ekonomický software. V současné době softwarové portfolio firmy tvoří produkty zaměřené na oblast řízení lidských zdrojů: MZDY, PERSONALISTIKA, DOCHÁZKA, PŘÍSTUPY, JÍDELNA, SKLAD, ZAKÁZKY, MAJETEK. Vyvíjíme vlastní hardwarové komponenty docházkového, přístupového a stravovacího systému. Provádíme outsourcing mezd.

 

Další informace:

Jarmila Owczarzy, oddělení marketingové komunikace

Mobil: 604 627 958

E-mail: jarmila.owczarzy@ron.cz


Přílohy

VŠE PRO PERSONALISTU

Specializujeme se na vývoj a prodej informačních systémů pro personální oddělení. Pomocí našich produktů personalista získá kvalitní ...

Produkty

PORADÍME VÁM

Uživatelské dotazy k jednotlivým systémům prosím směřujte do centra podpory zákazníků.

Podpora

CO UMÍME

Zabýváme se komplexními dodávkami našich systémů, včetně analýzy, montáže, instalace, implementace a školení uživatelů. Provádíme ...

Služby

ZPRACUJEME MZDY A ÚČTO

Správné vedení účetnictví a mezd vyžaduje znalost zákonů, novinek a komunikaci s úřady. V dnešní době je správným řešením ...

účetnictví a mzdy

Rychlý kontakt

RON Software, spol. s r.o., Rudé armády 2001/30a, 733 01 Karviná-Hranice / tel.: +420 595 538 200  / e-mail: software@ron.cz / GPS: N 49.871959, E 18.54887

Poptávka Poptávka
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

RON Software, spol. s r.o.

Rudé armády 2001/30a

733 01 Karviná-Hranice

tel.: +420 595 538 200

e-mail: software@ron.cz

GPS: N 49.871959, E 18.54887