RON Klient

 

Docházka terénních pracovníků pod kontrolou

 

Společnost RON Software rozšířila produkt Docházka o nový modul RON Klient. Ten je určen pro společnosti, které zaměstnávají terénní pracovníky a chtějí snadno a s nízkými pořizovacími náklady evidovat jejich docházku.

 

RON Klient najde uplatnění také ve firmách, které chtějí zaměstnancům poskytnout informace o jejich docházce přímo na vlastních mobilních telefonech. Zaměstnanci si tak mohou přes mobil evidovat např. začátek práce, příjezd k zákazníkovi, odjezd od zákazníka nebo příjezd na centrálu. Každý záznam obsahuje GPS souřadnici, čímž je umožněna kontrola místa, kde byl záznam pořízen. Vedení společnosti takto získá informaci, zda je anebo byl zaměstnanec včas u zákazníka.                          

 

RON Klient 

Užitečné funkce mobilního klienta

 

Mezi funkce mobilního klienta patří evidence docházky na mobilním telefonu, plánování dovolené a jiných absencí a jejich schvalování, prohlížení docházky, monitorování a zobrazování firemních kontaktů.

 

Funkce evidence docházky umožňuje vložení začátku i konce práce a přerušení pracovní doby, například z důvodu návštěvy lékaře či přestávky. Zároveň je také přidána k uloženému záznamu GPS souřadnice, odkud byl záznam do docházky proveden.  

Plánování dovolené a jiných absencí vám umožní přidat do systému požadavek na dovolenou a zobrazí také, zda byla schválena. Možnost schvalovat naplánované události je nastavena dle definovaných přístupových práv.

Díky další funkci mobilního klienta, prohlížení docházky, získáte přehled výsledků docházky na denní a měsíční úrovni a můžete tak přehledně kontrolovat odpracované hodiny, přesčasy i absence.  

Funkce monitorování zobrazí přítomnost zaměstnanců, funkce firemní kontakty vám poskytne seznam zaměstnanců s telefonním číslem a e-mailem. Pouhým proklikem můžete zvolenému zaměstnanci zatelefonovat nebo mu odeslat e-mail.


 RON Klient  RON Klient RON Klient  RON Klient

Aplikace RON Klient volně ke stažení na Google Play

 

Aplikace RON Klient je určena pro mobilní telefony s operačním systémem Android, je možné ji stáhnout na Google Play. Uživatelé, kteří chtějí aplikaci v mobilu používat, si ji tak mohou zdarma nainstalovat.

 

V případě aktivního datového připojení pracuje online, v opačném případě se data v telefonu uchovávají a při obnovení datového připojení se odešlou na server. Pro používání modulu bude potřeba mít jej v docházkovém systému aktivován.

 

O společnosti

RON Software spol. s r.o. byla založena v roce 1992 s cílem vyvíjet aplikační ekonomický software. V současné době tvoří softwarové portfolio firmy produkty zaměřené na oblast řízení lidských zdrojů: MZDY, PERSONALISTIKA, DOCHÁZKA, PŘÍSTUPY, JÍDELNA, SKLAD, ZAKÁZKY a MAJETEK.

 

Společnost RON Software vyvíjí vlastní hardwarové komponenty docházkového, přístupového a stravovacího systému a provádí outsourcing mezd. Více informací o společnosti RON Software a aplikaci RON Klient najdete na www.ron.cz.

 

 

RON Klient

 

 

 

 

 

 

 

 


VŠE PRO PERSONALISTU

Specializujeme se na vývoj a prodej informačních systémů pro personální oddělení. Pomocí našich produktů personalista získá kvalitní ...

Produkty

PORADÍME VÁM

Uživatelské dotazy k jednotlivým systémům prosím směřujte do centra podpory zákazníků.

Podpora

CO UMÍME

Zabýváme se komplexními dodávkami našich systémů, včetně analýzy, montáže, instalace, implementace a školení uživatelů. Provádíme ...

Služby

ZPRACUJEME MZDY A ÚČTO

Správné vedení účetnictví a mezd vyžaduje znalost zákonů, novinek a komunikaci s úřady. V dnešní době je správným řešením ...

účetnictví a mzdy

Rychlý kontakt

RON Software, spol. s r.o., Rudé armády 2001/30a, 733 01 Karviná-Hranice / tel.: +420 595 538 200  / e-mail: software@ron.cz / GPS: N 49.871959, E 18.54887

Poptávka Poptávka
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

RON Software, spol. s r.o.

Rudé armády 2001/30a

733 01 Karviná-Hranice

tel.: +420 595 538 200

e-mail: software@ron.cz

GPS: N 49.871959, E 18.54887