Terminál D-Station

D-Station představuje velký skok kupředu v oblasti biometrických technologií. Je dokonalým propojením rozpoznání obličeje s technologií snímání dvou prstů založená na důmyslném spojení biometrie s neuvěřitelnou přesností a rychlostí tak, že mu žádné jiné biometrické zařízení nekonkuruje.

Obsahuje výkonný procesor Tri-CPU, který zajišťuje bezproblémový chod náročných inovativních funkcí, ultra-širokoúhlou dotykovou obrazovku LCD s intuitivním ovládáním. D-Station je velmi snadný na použití jak pro systémové administrátory, tak pro každodenního uživatele. D-Station není jen to nejlepší ve své kategorii, ale je to zcela nová generace biometrického zabezpečení.

Vlastnosti terminálu

 • 10 000 ověření za 1 vteřinu ( 1:N)
 • Kapacita uživatelů: 200 000
 • Kapacita logu: 1 000 000 (prstem)
 • 10 000 (obličejem)
 • Tri-CPU (667MHz + 400 MHz)
 • Technologie otisků dvou prstů
 • Kombinace rozpoznání obličeje
 • 5,0“ dotyková obrazovka LCD
 • 1,3M pixelová kamera
 • POE (Power over Ethernet)
 • Videotelefon
 • USB/SD slot
 • TCP/IP, WIfi
 • Wiegand, RS485, RS232
 • Tamper kontakt
 • Kombinace snímání obličeje
 • a otisků prstů
 • Senzory pro snímání dvou prstů
 • 0.001% EER v kombinaci obličej/otisk
 • 10 000 ověření za 1 vteřinu
 • Široká dotyková obrazovka LCD
 • IP přístupový terminál s PoE a Wifi
 • Docházka a videotelefon

Multi-Biometric Vision Technology

Od zavedení terminálu BioStation se Suprema snaží neustále zpřesňovat své biometrické technologie, ale zároveň představuje inovativní funkce, které vznikají na základě zkušenosti z praxe. D-Station, nová vlajková loď Supremy, symbolizuje vývoj biometrických technologií, vzpírá se předpojatým omezením a reaguje na měnící se požadavky v bezpečnostním průmyslu. D-Station otevírá novou éru biometrie, představuje bezprecedentní výkon a použitelnost.

Technologie Multi-Biometric Vision Technology

Patentovaná technologie Multi-Biometric Vision Technology (MBFT) od společnosti Suprema je převratnou technologií, která nabízí výjimečný výkon, který daleko předčí dnešní biometrické technologie. MBFT syntetizuje a zpracovává detaily získaných z více biometrických senzorů, přináší vynikající výsledky ve srovnání se současnou biometrickou technologií jednoduchého režimu. Nový terminál D-Station, pomocí MBFT, poskytuje neuvěřitelný výkon biometrického rozpoznávání propojením otisku prstu a technologie rozpoznání obličeje. D-Station, vybavený dvěma senzory otisků prstů s vysokou přesností snímání a kamery pro rozpoznávání obličeje, nabízí různé režimy rozpoznání, které se přizpůsobují individuálním požadavkům uživatele.

Lepší provozuschopnosti, nekompromisní kvalita

V praxi biometrických IP čteček je neustála komunikace s uživatelem v mnoha ohledech velmi důležitá. Suprema vždy považovala za praktickou využitelnost jasné komunikační rozhraní, které je rozhodující pro její zařízení. Design, který je vybaven ultra-širokou dotykovou obrazovkou LCD, LED indikátorem, zvukovým znamením a kamerou. D-Station umožňuje bezproblémovou funkčnost a jasnou interakci s uživatelem. V oblasti zabezpečení nabízí D-Station výrazné rysy v každém aspektu. Výkonný Tri-CPU procesor je bezkonkurenční v přesnosti a rychlosti identifikace, kterému se žádný jiný biometrický výrobek na trhu nemůže rovnat. S D-Station má Suprema nově definované biometrické zabezpečení.

Autentizace režimu D-Station

D-Station nabízí 3 různé režimy autentizace, která zajišťuje rovnováhu mezi úrovni zabezpečení a rychlostí zpracování. Uživatel si výběrem biometrických autentizačních metod určuje optimální výkon v závislosti na přesnosti, rychlosti a frekvenci průchodu.

Multi-Biometrický režim-extrémní přesnost

Multi-biometrický režim spojuje snímání dvou otisků prstů a rozeznání obličeje pomocí Multi-Biometric Vision Technology. Tento režim maximalizuje přesnost autorizace uživatelů.

Rychlý režim-Ultra Speed

Rychlý režim poskytuje nevídanou rychlost v ověřování jednotlivých otisků prstů. Kombinace proslulého algoritmu otisku prstu s výkonným procesorem Tri-CPU, který paralelně zpracovává z obou scannerů, poskytuje mimořádný  výkon, jaký nemá žádné jiné biometrické zařízení, které jste zatím vyzkoušeli.

Režim Twin-extrémní efektivita

Pro rychlé odbavení uživatelů v ranních hodinách nebo při výměně směn, nabízí režim Twin rychlou kontrolu se současným zpracováním dvou nezávislých otisků prstů v jednom zařízení. D-Station tak odbaví dvě fronty uživatelů, jako by používali dva samostatné terminály.

Výkonný Tri-CPU se systémem paralelního zpracování

Všechny výborné funkce D-Stationu jsou poháněny unikátním Tri-CPU systémem. Tyto Tri-CPU funkce systému paralelního zpracování, umožňují D-Stationu zvýšení rychlosti odpovídající velkému množství biometrických údajů. V paralelním zpracování výkon 667MHz a dva 400MHz CPU tvoří masivní 1,4GHz výpočetní výkon, který umožňuje D-Stationu přinést zákazníkům vyjímečný výkon v biometrických výpočtech, jakož i bezproblémový provoz pro své sofistikované funkce.

Ultra-širokoúhlé dotykové obrazovky LCD s intuitivním ovládáním

5,0“WVGA dotykový displej LCD se 384.000 body, pozorovacím úhlem 140 a s dotykovou obrazovkou. Na displeji se zobrazuje panel, který byl navržen tak, aby poskytoval maximální použitelnost a přesnost pro bezpečnou biometrickou kontrolu přístupu k vysoce frekventovanému systému docházky. S esteticky navrženým grafickým uživatelským rozhraním nabízí D-Station průlomové uživatelské prostředí. Intuitivní ovládání také obsahuje ve svém rozhraní videotelefon, přizpůsobitelné tapety, video přehrávač, nastavení/správu a osobní zprávy.

IP přístupový systém s PoE a Wi-Fi

D-Station nabízí extrémní flexibilitu při návrhu bezpečnostního systému a zároveň snižuje náklady na instalaci a údržbu. V porovnání s konvenční systém kontroly přístupu, IP přístupový systém poskytuje nižší náklady na 1 dveře s menším počtem kabelů využitím stávající síťové infrastruktury. D-Station také nabízí PoE a Wi-Fi k dalšímu usnadnění instalace.

Funkce PoE také zajišťuje jednodušší kabeláž a nižší náklady na instalaci. Uživatelé si také mohou vybrat pro připojení D-Station s rozhraním Wi-Fi využít tak výhod rychlejší instalace s významným snížením práce a nákladů.

Vestavěná kamera pro snímání obrazu a videa

S vestavěnou 1,3M pixelovou kamerou nabízí D-Station komplexní plně nastavitelné biometrické prvky docházky. Přístroj může nahrávat a přiřazovat biometrické a non-biometrické vstupy od uživatelů se svou kamerou pro rozpoznávání obličeje, otisků prstů, čidla, displejové klávesnice (PIN) a / nebo RF čtečky paměťových karet. Se svými mimořádně jednoduchým uživatelským rozhraním umožňuje D-Station uživatelům snadnou manipulaci a funkce s minimálním zaškolením a poradenstvím. Kromě toho lze D-Station použít i jako dveřní videotelefonem a může zobrazovat zprávy pro uživatele.

Jedinečné vlastnosti a extra fuknce

D-Station nabízí spoustu unikátních vlastností a funkcí pro zvýšení úrovně bezpečnosti a pohodlí uživatelů. Akcelerometr ( vysoce přesný detektor pohybu snímače ) je integrovaný, aby rozpoznal otřes a jakoukoli manipulaci či vandalismus. Vnitřní RF čtečka karet umí číst i ISO 14443 karty typu A a B. Kromě toho, D-Station podporuje SAM (SIM) snímač pro kartu pro zvýšení bezpečnosti aplikací. Tato funkce nabízí cestu k integraci přístupu pomocí stávající karty ,které se používají pro vnitrostátní ID, přepravu, atd. Chcete-li rozšířit kapacitu paměti, D-Station podporuje paměťové karty SD. Rovněž poskytuje rozhraní RS232 pro podporu GPRS/GSM sítě mobilních připojení a sériových tiskáren pro tisk docházkových záznamů.


Náhledy

m_dstaion_02
m_dstaion_03
m_dstaion_04
m_dstaion_05
m_dstaion_06
m_dstaion_07

VŠE PRO PERSONALISTU

Specializujeme se na vývoj a prodej informačních systémů pro personální oddělení. Pomocí našich produktů personalista získá kvalitní ...

Produkty

PORADÍME VÁM

Uživatelské dotazy k jednotlivým systémům prosím směřujte do centra podpory zákazníků.

Podpora

CO UMÍME

Zabýváme se komplexními dodávkami našich systémů, včetně analýzy, montáže, instalace, implementace a školení uživatelů. Provádíme ...

Služby

ZPRACUJEME MZDY A ÚČTO

Správné vedení účetnictví a mezd vyžaduje znalost zákonů, novinek a komunikaci s úřady. V dnešní době je správným řešením ...

účetnictví a mzdy

Rychlý kontakt

RON Software, spol. s r.o., Rudé armády 2001/30a, 733 01 Karviná-Hranice / tel.: +420 595 538 200  / e-mail: software@ron.cz / GPS: N 49.871959, E 18.54887

Poptávka Poptávka
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

RON Software, spol. s r.o.

Rudé armády 2001/30a

733 01 Karviná-Hranice

tel.: +420 595 538 200

e-mail: software@ron.cz

GPS: N 49.871959, E 18.54887