Turnikety Perco

Tripodové turnikety PERCo

S tripodovými turnikety se setkáváme nejčastěji v administrativních objektech, u lyžařských vleků, na fotbalových stadionech, apod. Jedná se fakticky o základní bariéru, která díky otočnému mechanismu se šikmou základnou nastavuje do trasy průchodu vodorovnou tyčovou zábranu. Společnost PERCo vyrábí elektromechanické obousměrné turnikety v různých designech a provedeních. Některé typy umožňují i dodatečnou zákaznickou úpravu barvy povrchu dle stupnice RAL. K turniketům se dodávají klasické nebo anti-panic zábrany (tyče), kdy anti-panic řešení umožňuje povytažení a mechanické sklopení každé zábrany.

 

Box-tripodové turnikety PERCo

Toto řešení představuje velmi podobnou koncepci jako tripodové turnikety, pouze s odlišným tvarem základny – turniket nestojí na jedné noze, ale na obdélníkovém profilu. Box-tripodové turnikety jsou k dispozici v různých provedeních základny (nerez ocel nebo lakovaná ocel) a svrchní desky (nerez ocel nebo umělý kámen – zelený, černý, modrý). Vrchní deska pak obsahuje designové průzory s LED indikací možnosti průchodu.

 

Rotační turnikety PERCo

Rotační turnikety pracují se čtyřmi svisle umístěnými zábranami, které se otáčejí okolo středové osy. Turnikety jsou obousměrné, elektromechanické a obsahují stavovou indikaci průchodu, ať už pomocí LED diod nebo pomocí designového průzoru s LED indikací přímo v dřevěném rámu vodících zábran. U rotačního turniketu je třeba počítat s potřebou většího prostoru při instalaci, což je dáno samotnou podstatou zábranného mechanismu, otáčivého kolem vlastní osy.

 

Výškové rotační turnikety PERCo

Výškový rotační turniket je řešení pro vnitřní i venkovní použití, které svou podstatou nedovoluje průchod více osob na jeden povolený přístup, udělený přístupovým systémem. Tento turniket se dodává v elektromechanickém nebo elektromotorickém provedení. Jako jeho doplnění, respektive doplnění celé příchozí cesty, lze použít nejrůznější dodávané příslušenství – základové rámce a stříšky pro turnikety, brány pro předávání balíků, pevné zábrany pro oddělení dvou prostorů apod. Turniket obsahuje stavové displeje pro signalizaci povoleného směru průchodu a osvětlení průchozího prostoru.

 

Branky PERCo

Elektromotorické a elektromechanické branky nacházejí uplatnění více v komerčních prostorech. Jedná se o obousměrné bariéry s indikací povoleného průchodu pomocí LED diod nebo LED displeje. Elektromotorické branky mají volitelnou délku ramene v rozmezí 650 – 900 – 1 100 mm. Součástí ramene je i informační značka.

 

Zábranný systém

Doplňkem každého typu turniketu může být zábranný systém. Ten lze instalovat v různých tvarech a rozsazích. Základem jsou sloupky, na něž se pomocí příchytek umísťují příčky, přičemž sloupky mohou být koncové, středové, rohové, nebo trojcestné. Součástí zábranného systému bývá i průchod pro vozíčkáře, kdy příčky tvoří otočnou konstrukci, zajištěnou v protisloupku klínem. Doplňkově lze dodat i polymerickou výplň do obdélníku mezi sloupky a příčkami.

 

 


Přílohy
pdfT5 [pdf, 473 kB]
tripodový turniket
pdfTTD-08A [pdf, 465 kB]
tripodový turniket
pdfRTD-03S [pdf, 339 kB]
motorický turniket
pdfRTD-15-1 [pdf, 564 kB]
motorický turniket
pdfWMD-06 [pdf, 248 kB]
motorická branka

Náhledy

tripodové turnikety
box-tripodové turnikety
rotační turnikety
výškové rotační turnikety
branky
zábranné systémy

VŠE PRO PERSONALISTU

Specializujeme se na vývoj a prodej informačních systémů pro personální oddělení. Pomocí našich produktů personalista získá kvalitní ...

Produkty

PORADÍME VÁM

Uživatelské dotazy k jednotlivým systémům prosím směřujte do centra podpory zákazníků.

Podpora

CO UMÍME

Zabýváme se komplexními dodávkami našich systémů, včetně analýzy, montáže, instalace, implementace a školení uživatelů. Provádíme ...

Služby

ZPRACUJEME MZDY A ÚČTO

Správné vedení účetnictví a mezd vyžaduje znalost zákonů, novinek a komunikaci s úřady. V dnešní době je správným řešením ...

účetnictví a mzdy

Rychlý kontakt

RON Software, spol. s r.o., Rudé armády 2001/30a, 733 01 Karviná-Hranice / tel.: +420 595 538 200  / e-mail: software@ron.cz / GPS: N 49.871959, E 18.54887

Poptávka Poptávka
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

RON Software, spol. s r.o.

Rudé armády 2001/30a

733 01 Karviná-Hranice

tel.: +420 595 538 200

e-mail: software@ron.cz

GPS: N 49.871959, E 18.54887