Docházka zaměstnanců v cloudu

Společnost RON Software představuje cloudové řešení docházkového systému. Pro evidenci docházky zaměstnanců postačuje pouze připojení k internetu. K instalaci nepotřebujete žádný server, vše je nainstalováno na našich zabezpečených serverech s garantovanou dostupností. O aktualizace software, zálohování se stará naše společnost.

RON Cloud v mobilu

 

Řešení je vhodné pro společnosti, které se nechtějí o docházkový systém starat. Prostřednictvím webové aplikace a aplikace v mobilním telefonu se systémem Android si mohu zaměstnanci evidovat svou docházku, žádat o dovolené, evidovat služební cesty. Vedoucí, team leadři, mohou schvalovat dovolené a provádět případnou editaci docházky. Samozřejmostí je tisk reportů o docházce zaměstnanců.

 

Při aktivaci systému je software přednastaven a připraven k okamžitému používání. Seznam zaměstnanců vám do software naimportujeme a můžete docházku používat. Zákazníci mohou také využít možnosti evidence práce na jednotlivých zakázkách, střediscích nebo projektech. K dispozici je také modul pro evidenci služebních cest a výpočet náhrad. Pro správce systému může být dostupná aplikace DOCHÁZKA, která je spouštěna přímo z vašeho počítače. Pro zákazníky, kteří se nechtějí zabývat nastavováním software, jsou k dispozici naši konzultanti, kteří software nastaví dle přání zákazníka.

 

Společnosti, které mají zájem evidovat docházku na docházkových terminálech, si ho mohou pronajmout nebo zakoupit. Docházkový terminál bude přímo napojen na náš server, kde budou data zasílána. Docházkový terminál je schopen také ovládat zámek dveří.

 

Náročnějším klientům je možné nabídnout rozšíření docházkového systému také o personální moduly (přihlašování na školení, evidence zdravotních prohlídek, zobrazení firemních směrnic se sledováním jejich přečtení).

 

Prostřednictvím RON Cloud získáte online přístup k docházce a dalším agendám bez investice do pořízení systému. Platíte pouze měsíční paušál, který je stanoven dle velikosti společnosti a modulů, které chcete používat. Samozřejmostí je rozšíření o další agendu dle požadavků v čase, kdy ji budete používat. Výhodou je také možnost zápůjčky některého z modulů, pro jejich vyzkoušení.

 

Hlavní výhody

  • Žádné starosti s instalací
  • Žádný nárok na server
  • Žádné náklady na IT
  • Dostupnost odkudkoli
  • Bezpečnost
  • Rychlá implementace

 

Jak získat docházkový systém v cloudu?

Kontaktujte naše obchodní oddělení – objednavky@ron.cz, +420 595 538 200

 

 

 

 


Náhledy

cloud_dochazka_portal
cloud_dochazka_portal2

VŠE PRO PERSONALISTU

Specializujeme se na vývoj a prodej informačních systémů pro personální oddělení. Pomocí našich produktů personalista získá kvalitní ...

Produkty

PORADÍME VÁM

Uživatelské dotazy k jednotlivým systémům prosím směřujte do centra podpory zákazníků.

Podpora

CO UMÍME

Zabýváme se komplexními dodávkami našich systémů, včetně analýzy, montáže, instalace, implementace a školení uživatelů. Provádíme ...

Služby

ZPRACUJEME MZDY A ÚČTO

Správné vedení účetnictví a mezd vyžaduje znalost zákonů, novinek a komunikaci s úřady. V dnešní době je správným řešením ...

účetnictví a mzdy

Rychlý kontakt

RON Software, spol. s r.o., Rudé armády 2001/30a, 733 01 Karviná-Hranice / tel.: +420 595 538 200  / e-mail: software@ron.cz / GPS: N 49.871959, E 18.54887

Poptávka Poptávka
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

RON Software, spol. s r.o.

Rudé armády 2001/30a

733 01 Karviná-Hranice

tel.: +420 595 538 200

e-mail: software@ron.cz

GPS: N 49.871959, E 18.54887