Dokumenty

Funkčnost modulu Dokumenty lze rozdělit do tří částí.


Evidence dokumentů u zaměstnance a v jednotlivých agendách 

Umožňuje připojit ke kartě zaměstnance jakýkoli dokument v elektronické podobě. Tento dokument může být nahrán přímo do databáze nebo připojen jako link na sdílený adresář uložiště. Dále je možné připojovat dokumenty k plánovaným kurzům školení, k absolvovaným školením, k absolvovaným lékařským prohlídkám, k pracovním pomůckám, k napomenutím a hodnocením, ke vzdělání, získaným dovednostem, pracovním místům, střediskům a dalším prvkům organizační struktury atd. Vždy samozřejmě jen k agendám, které jsou aktivní v provozované licenci.


Hromadný tisk dokumentů s využitím informací ze systému

Pomocí Wordu jsou vytvořeny šablony firemních dokumentů (pracovní smlouvy, platové výměry, atd.), do kterých jsou vloženy značky pro datová pole. V manažeru sestav je možné hromadně nebo individuálně vytisknout potřebné dokumenty pro jednotlivé zaměstnance.


Distribuce dokumentů zaměstnanců se sledováním potvrzení o přečtení

Systém umožňuje elektronicky distribuovat dokumenty zaměstnancům. Dokument na načten do databáze a následně ručně nebo automaticky rozeslán požadovaným zaměstnancům. Distribuce může probíhat podle středisek, pracovních míst nebo konkrétním zaměstnancům. Lze vytvářet distribuční seznamy, které mohou být kombinací středisek, pracovních míst i dalších členění společnosti. Dokumenty jsou zaměstnancům zobrazeny prostřednictvím RON PORTÁLU , který je podmínkou pro tuto funkčnost. Zaměstnanec po přečtení potvrdí přečtení a může připojit svůj komentář.

 

Funkcionalita na RON Portálu

Prostřednictvím RON Portálu je možné zobrazit dokumenty uložené na kartě zaměstnance nebo u prvků organizační struktury (středisek), na kterých je zaměstnanec přiřazen. RON Portál je podmínkou pro používání distribuce dokumentů zaměstnanců se sledování potvrzením o přečtení.


Možná uživatelská rozšíření

  • Hromadně vytvářené dokumenty lze automaticky číslovat dle definovaných pravidel a připojovat ke konkrétnímu zaměstnanci přímo do databáze.
  • Zakázkové notifikační funkce s rozesíláním emailových upozornění na potřebu potvrdit přečtení distribuovaného dokumentu jednotlivým zaměstnancům nebo vedoucím pracovníkům. Principy funkčnosti se definují podle požadavku zákazníka.

VŠE PRO PERSONALISTU

Specializujeme se na vývoj a prodej informačních systémů pro personální oddělení. Pomocí našich produktů personalista získá kvalitní ...

Produkty

PORADÍME VÁM

Uživatelské dotazy k jednotlivým systémům prosím směřujte do centra podpory zákazníků.

Podpora

CO UMÍME

Zabýváme se komplexními dodávkami našich systémů, včetně analýzy, montáže, instalace, implementace a školení uživatelů. Provádíme ...

Služby

ZPRACUJEME MZDY A ÚČTO

Správné vedení účetnictví a mezd vyžaduje znalost zákonů, novinek a komunikaci s úřady. V dnešní době je správným řešením ...

účetnictví a mzdy

Rychlý kontakt

RON Software, spol. s r.o., Rudé armády 2001/30a, 733 01 Karviná-Hranice / tel.: +420 595 538 200  / e-mail: software@ron.cz / GPS: N 49.871959, E 18.54887

Poptávka Poptávka
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

RON Software, spol. s r.o.

Rudé armády 2001/30a

733 01 Karviná-Hranice

tel.: +420 595 538 200

e-mail: software@ron.cz

GPS: N 49.871959, E 18.54887