Modul Lékařské prohlídky

Modul umožňuje definovat povinnost absolvování lékařských zdravotních prohlídek pro zaměstnance. Tyto prohlídky mohou být pravidelné, s možností nastavit časový interval opakování, nebo jednorázové (např. vstupní prohlídka).
Povinnost absolvovat zdravotní prohlídku je možné definovat různými způsoby obdobně, jak je popsáno u modulu „VZDĚLÁVÁNÍ A
ŠKOLENÍ “. Pro plnou funkčnost je potřebný modul „ORGANIZAČNÍ STRUKTURY “.
 
V programu je vytvořen nástroj – speciální formulář, který umožňuje v přehledné formě monitorovat platnost (resp. konec platnosti)
zdravotních prohlídek zaměstnanců a požadavky na jejich opakované absolvování.
 
V rámci tohoto formuláře je implementována tato funkcionalita:
  • Jednoduché filtrování seznamu zaměstnanců, datumů konce platnosti prohlídek, typu prohlídek atp.
  • Vkládání zdravotních prohlídek, a to hromadně i jednotlivě pro zaměstnance.
  • Zaslání pozvánek - vybraným zaměstnancům lze zaslat informační mail o nutnosti absolvovat zdravotní prohlídku ve stanoveném termínu.
  • Tisk formuláře s žádostí o posouzení zdravotní způsobilosti (pokud mají být na formuláři potřebné údaje o rizicích, je potřebný modul „BOZP“).
 
Jednoznačnou informaci o seznamu povinných prohlídek a také o historii již absolvovaných prohlídek pro daného zaměstnance lze získat na kartě daného zaměstnance. K absolvovaným prohlídkám zaměstnance je možno v případě používání modulu „DOKU MENTY “ připojit dokumenty týkající se prohlídky.
 

Funkcionalita na RON Portálu

V rámci modulu RON PORTÁL je možné zobrazit požadované a absolvované lékařské prohlídky zaměstnance. Dle přístupových práv jsou zobrazeny lékařské prohlídky zaměstnanci nebo vedoucímu prohlídky jeho podřízených.
 

Možná uživatelská rozšíření

  • RON Portál lze rozšířit o možnost zadávat absolvování lékařské prohlídky zaměstnance přes portál s možností připojení lékařské zprávy v elektronické podobě (potřeba modulu XML).
  • Zakázkové notifikační funkce s rozesíláním emailových upozornění jednotlivým zaměstnancům nebo vedoucím pracovníkům. Principy funkčnosti se definují podle požadavku zákazníka.

Náhledy

Přehled povinných zdravotních prohlídek
Zdravotní prohlídky na kartě zaměstnance
Definice povinných zdravotních prohlídek pro pracovní místo

VŠE PRO PERSONALISTU

Specializujeme se na vývoj a prodej informačních systémů pro personální oddělení. Pomocí našich produktů personalista získá kvalitní ...

Produkty

PORADÍME VÁM

Uživatelské dotazy k jednotlivým systémům prosím směřujte do centra podpory zákazníků.

Podpora

CO UMÍME

Zabýváme se komplexními dodávkami našich systémů, včetně analýzy, montáže, instalace, implementace a školení uživatelů. Provádíme ...

Služby

ZPRACUJEME MZDY A ÚČTO

Správné vedení účetnictví a mezd vyžaduje znalost zákonů, novinek a komunikaci s úřady. V dnešní době je správným řešením ...

účetnictví a mzdy

Rychlý kontakt

RON Software, spol. s r.o., Rudé armády 2001/30a, 733 01 Karviná-Hranice / tel.: +420 595 538 200  / e-mail: software@ron.cz / GPS: N 49.871959, E 18.54887

Poptávka Poptávka
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

RON Software, spol. s r.o.

Rudé armády 2001/30a

733 01 Karviná-Hranice

tel.: +420 595 538 200

e-mail: software@ron.cz

GPS: N 49.871959, E 18.54887