Modul Schopnosti a dovednosti

Program umožňuje definovat požadované schopnosti a dovednosti pracovníka. Povinnost získat dovednost je možné definovat různými způsoby obdobně, jak je popsáno u modulu VZDĚLÁVÁNÍ A ŠKOLENÍ zařazením pracovníka na pracovní pozici a do dalších organizačních struktur. Každá dovednost může mít definovány sledované úrovně.
V programu je vytvořen nástroj – speciální formulář, který umožňuje v přehledné formě monitorovat a porovnávat u každého pracovníka jeho dosažené úrovně dovednosti s požadavky které jsou na něho kladeny podle jeho zařazení na pracovní místo nebo na prvek organizační struktury (středisko, pracoviště…).
Některé dovednosti mohou být evidovány jako tzv. „složené“. V takovém případě je možné použít v systému automatické aktualizace získané úrovně složených dovednosti podle dosažené úrovně podřazených dovednosti pracovníka.
Při využití modulu ŠKOLENÍ je možné vázat získání dovednosti na úspěšné absolvování určitého typu školení. V tom případě systém generuje pro pracovníka požadavek na absolvování školení v případě, že nemá dosaženu požadovanou úroveň dovednosti, kterou je možnost absolvováním takového školení získat.

 

V rámci tohoto formuláře je implementována tato funkcionalita:

  • Jednoduché filtrování seznamu zaměstnanců s požadavky na doplnění dovedností.
  • Vkládání dovednosti jednotlivě pro zaměstnance.
  • Kontrola získání složené dovednosti.


K získané úrovni dovednosti je možno v případě používání modulu DOKUMENTY  připojit související dokumenty.

 

Funkcionalita na RON Portálu

V rámci modul RON PORTÁL je možné zobrazit získané dovednosti a porovnání požadovaných a získaných dovedností včetně porovnání úrovně dovednosti. Dle přístupových práv jsou zobrazeny záznamy zaměstnanci nebo vedoucímu pracovníkovi o jeho podřízených.

 

Možná uživatelská rozšíření   

  • RON Portál lze rozšířit o možnost zadávat získání dovednosti.
  • Naprogramovat zakázkové notifikační funkce s rozesíláním emailových upozornění jednotlivým zaměstnancům nebo vedoucím pracovníkům. Principy funkčnosti se definují podle požadavku zákazníka.

VŠE PRO PERSONALISTU

Specializujeme se na vývoj a prodej informačních systémů pro personální oddělení. Pomocí našich produktů personalista získá kvalitní ...

Produkty

PORADÍME VÁM

Uživatelské dotazy k jednotlivým systémům prosím směřujte do centra podpory zákazníků.

Podpora

CO UMÍME

Zabýváme se komplexními dodávkami našich systémů, včetně analýzy, montáže, instalace, implementace a školení uživatelů. Provádíme ...

Služby

ZPRACUJEME MZDY A ÚČTO

Správné vedení účetnictví a mezd vyžaduje znalost zákonů, novinek a komunikaci s úřady. V dnešní době je správným řešením ...

účetnictví a mzdy

Rychlý kontakt

RON Software, spol. s r.o., Rudé armády 2001/30a, 733 01 Karviná-Hranice / tel.: +420 595 538 200  / e-mail: software@ron.cz / GPS: N 49.871959, E 18.54887

Poptávka Poptávka
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

RON Software, spol. s r.o.

Rudé armády 2001/30a

733 01 Karviná-Hranice

tel.: +420 595 538 200

e-mail: software@ron.cz

GPS: N 49.871959, E 18.54887