BioLite NET

Suprema BioLite Net představuje elegantní terminál pro evidenci docházky nebo kontrolu přístupu pro venkovní použití s krytím IP65. Zařízení využívá algoritmus UniFinger společnosti Suprema. několikrát oceněný vítězstvím v rámci nezávislých testů algoritmů pro snímání otisku prstů FVC2004 a FVC2006. Výkonný procesor a snímač otisku prstu zajišťují rychlé odbavení uživatelů, kdy čas ověřování nepřekračuje 1 sekundu.

 

TCP/IP rozhraní umožňuje jednoduchou a pohodlnou správu. Díky propojení na software PŘÍSTUPY nebo DOCHÁZKA má uživatel vždy přehled o úspěšných i neúspěšných vstupech. Přehled je možné dále využít jako export do textového souboru. Pro zvýšení zabezpečení v procesu identifikace uživatelů je možné použít nejen otisk prstu, ale také osobního kód (PIN). Proces zabezpečení identifikace je možné zesílit ještě díky použití přepisovatelných Mifare karet umožňujících zápis šablon otisku prstů. Tento způsob ověřování je dalším možným řešením, jak zabránit neoprávněnému vstupu či identifikaci osob.

 

S BioLite Net je možné pro další zvýšení zajištění vstupů do chráněných budov použít jako příslušenství bezpečnostní modul Secure I/O. Díky šifrované komunikaci mezi čtečkou a modulem zabraňuje vniknutí do zabezpečených prostor v případě násilného odstranění čtečky, např. ulomení, odkopnutí apod. Terminál BioLite Net je ideálním řešením pro jednoduchou kontrolu vstupu do jedněch dveří, ale i pro komplexní řešení zabezpečení vstupů v rozsáhlých komplexech budov s možností síťové komunikace a centrální správy.

 

BioLite Net se používá jako přístupový terminál v kombinaci s elektromechanickými nebo elektromagnetickými zámky. BioLite Net je vhodné nasadit jako přístupový terminál do obchodů, garáží, kanceláří, obytných domů, skladů nebo docházkový terminál pro venkovní aplikace, kde není možné zabránit působení povětrnostních vlivů (déšť, sníh, mráz atd.).

 

Vlastnosti

  • Síťové rozhraní pro připojení k PC
  • Odolnost vůči vodě a nepříznivému počasí (stupeň krytí IP 65)
  • LCD displej a klávesnice pro snadné ovládání
  • Evidence průchodů
  • Zabudované relé a vstup pro přímé zapojení dveřního zámku
  • Volitelné externí relé pro zabezpečení otevírání dveří (jako příslušenství)
  • Kompaktní, úzký a elegantní design

Technická specifikace

Procesor

400 MHz DSP

Paměť

8 MB flash a 16 MB RAM

Typ snímače

Optický snímač s rozlišením 500 dp

Čtečka karet

Integrovaná čtečka Mifare karet (13,56 MHz)

Kapacita paměti šablon

5000 uživatelů (10000 šablon otisku prstů - 2 pro jednoho uživatele))

Kapacita paměti událostí

5 000 událostí

Rychlost identifikace

Méně než 1 sekunda, 2000 porovnání za sekundu

Způsoby ověření

Otisk prstu, PIN, karta

Vstupy/výstupy

2 vstupy, požadavek odchodu a snímač stavu dveří

Vestavěné relé

1 relé

Wiegand

1 kanál konfigurovatelný pro vstup/výstup

Komunikační rozhraní

TCP/IP, RS485

Krytí

Dle specifikace třídy IP65

Displej

LCD 128 X 64 bodů černobílý

Klávesnice

12 kláves plus 3 navigační klávesy pro pohyb v menu

Rozměry

60 (š) x 185 (v) x 40 (h) mm

Napájecí napětí

12V

 

Otázky k biometrii

Jakým způsobem, v jaké formě a kde jsou uchovávány biometrické údaje?

Biometrické údaje jsou uchovávány v databázi ve formě biometrických šablon odkud se generují do jednotlivých terminálů.

Lze biometrický údaj nějakým způsobem svázat s danou osobou při jeho zpětném získání?

Samotný biometrický údaj (šablonu) nelze zpětně přiřadit osobě bez dodatečné informace (která je v systému), které osobě daný údaj patří.

Je biometrický údaj (otisk) někde ukládán ve zneužitelné formě? (např. obrázek apod.)

Biometrický údaj (šablona) není zneužitelný. Nelze z něj zpětně rekonstruovat otisk prstu, je to jen forma hash kódu daného otisku. Lze pouze určit míru shody s jiným biometrickým údajem (otiskem). Terminál funguje tak, že z aktuálně přiloženého prstu vytvoří šablonu a následně jí porovnává se seznamem šablon uložených v terminálu. Pokud míra shody aktuálně nasnímané šablony s některou šablonou v terminálu překročí určitou mez, pak terminál vyhodnotí, že nasnímaná šablona odpovídá dané šabloně v terminálu a zapíše záznam s číslem otisku podle nalezené šablony, případně otevře dveře, podle nastavení práv u dané šablony v terminálu. Při vyčítání dat z terminálu se pak jednotlivé záznamy spárují na pracovní poměry osob podle čísel přiřazených otisků jednotlivým osobám (jejich pracovním poměrům).


Náhledy

m_net
m_net_02
m_net_03

VŠE PRO PERSONALISTU

Specializujeme se na vývoj a prodej informačních systémů pro personální oddělení. Pomocí našich produktů personalista získá kvalitní ...

Produkty

PORADÍME VÁM

Uživatelské dotazy k jednotlivým systémům prosím směřujte do centra podpory zákazníků.

Podpora

CO UMÍME

Zabýváme se komplexními dodávkami našich systémů, včetně analýzy, montáže, instalace, implementace a školení uživatelů. Provádíme ...

Služby

ZPRACUJEME MZDY A ÚČTO

Správné vedení účetnictví a mezd vyžaduje znalost zákonů, novinek a komunikaci s úřady. V dnešní době je správným řešením ...

účetnictví a mzdy

Rychlý kontakt

RON Software, spol. s r.o., Rudé armády 2001/30a, 733 01 Karviná-Hranice / tel.: +420 595 538 200  / e-mail: software@ron.cz / GPS: N 49.871959, E 18.54887

Poptávka Poptávka
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

RON Software, spol. s r.o.

Rudé armády 2001/30a

733 01 Karviná-Hranice

tel.: +420 595 538 200

e-mail: software@ron.cz

GPS: N 49.871959, E 18.54887