HR Forum - listopad 2015

Fortuna vsadila na RON Software

 

Společnost Fortuna SK, a. s. patří mezi dlouholeté zákazníky společnosti RON Software. Spolupráce započala v dobu, kdy poptávala docházkový systém, který by byl propojený s HR systémem společnosti Softip a který by splňoval zvyšující se nároky pro zpracování dat. S poptávkou nového systému se Fortuna SK obrátila na RON Software. Implementované RON řešení evidence docházky i pro pobočky bylo prováděno jen na centrále v aplikaci Docházka, v níž docházelo k plánování směn a samotnému zpracování docházky. Zpracovaná docházka byla exportována do mzdového systému pro zpracování mezd.

Po implementaci webového portálu pro práci s docházkou na pobočkách byl systém rozšířen o elektronickou distribuci dokumentů. Na centrále zodpovědná osoba importuje do systému jednotlivé dokumenty. Distribuce probíhá podle středisek, typů poboček nebo konkrétním zaměstnancům. Dokumenty jsou zaměstnancům zobrazeny prostřednictvím RON Portálu. Zaměstnanec po přečtení potvrdí, že zprávu přečetl, a může připojit svůj komentář. Administrátor distribuce sleduje stav přečtení jednotlivých dokumentů. Firma tak získala jednoduchý a přehledný nástroj pro distribuci dokumentů.

RON Portál byl rozšířen o další agendy. Společnost chtěla vyřešit objednávání drobného materiálu na jednotlivé pobočky, definovat finanční limity objednávek a nastavit schvalovací proces objednávek. Po schválení objednávky zodpovědnou osobou je vygenerována elektronická objednávka pro dodavatele zboží. Tato agenda byla úspěšně implementována do RON Portálu.

Modul Provozní sešit umožňuje elektronicky evidovat běžnou agendu na jednotlivých pobočkách. Jedná se o přebírání služby, hlášení poruch a další běžné události související s chodem poboček.

Pomocí RON Portálu jsou také řešeny inventury na jednotlivých pobočkách. Společnost eviduje majetek na pobočkách v systému SAP. Inventurní seznamy jsou automaticky importovány do systému a zpřístupněny vedoucím poboček v RON Portálu.

 

Dodané systémy

Docházkový systém – licence pro 800 zaměstnanců, moduly – Služba, Portál, Plánování kapacit

Personální systém – licence pro 800 zaměstnanců, moduly – Portál, Evidence dokumentů, Dokumenty, Organizační struktury

Nádstavbové systémy – Inventury, Objednávání zboží, Provozní sešit

 

Fortuna Entertainment Group – představení společnosti

Fortuna Entertainment Group vznikla v roce 2009 a stala se největším středoevropským provozovatelem kurzových sázek. Z původně české společnosti se postupem času rozrostla v holding, který nyní působí i na slovenském a polském trhu. Skupina trvale investuje do vývoje nových produktů a rozšiřuje stávající síť poboček a služeb.

Dceřiná společnost skupiny - FORTUNA SK - disponuje sítí, která čítá téměř 400 poboček, z toho je více než 100 Fortunek.

 

Fortuna CZ používá docházkový a mzdový systém společnosti RON Software.

 

RON Software, spol. s r.o.

Společnost RON Software, která stojí za systémem RON Portál, byla založena před více než 23 lety právě s cílem vyvíjet aplikační ekonomický software. Aplikace vyvinuté týmem programátorů již zpříjemnily a zjednodušily práci v mnoha českých a slovenských společnostech.

V současné době portfolio firmy tvoří produkty komplexně zaměřené na oblast řízení lidských zdrojů: Mzdy, Personalistika, Docházka, Přístupy, Jídelna, Sklad, Zakázky, Majetek. Vyvíjíme vlastní hardwarové komponenty docházkového, přístupového a stravovacího systému. Provádíme outsourcing mezd.

 

 

 


VŠE PRO PERSONALISTU

Specializujeme se na vývoj a prodej informačních systémů pro personální oddělení. Pomocí našich produktů personalista získá kvalitní ...

Produkty

PORADÍME VÁM

Uživatelské dotazy k jednotlivým systémům prosím směřujte do centra podpory zákazníků.

Podpora

CO UMÍME

Zabýváme se komplexními dodávkami našich systémů, včetně analýzy, montáže, instalace, implementace a školení uživatelů. Provádíme ...

Služby

ZPRACUJEME MZDY A ÚČTO

Správné vedení účetnictví a mezd vyžaduje znalost zákonů, novinek a komunikaci s úřady. V dnešní době je správným řešením ...

účetnictví a mzdy

Rychlý kontakt

RON Software, spol. s r.o., Rudé armády 2001/30a, 733 01 Karviná-Hranice / tel.: +420 595 538 200  / e-mail: software@ron.cz / GPS: N 49.871959, E 18.54887

Poptávka Poptávka
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

RON Software, spol. s r.o.

Rudé armády 2001/30a

733 01 Karviná-Hranice

tel.: +420 595 538 200

e-mail: software@ron.cz

GPS: N 49.871959, E 18.54887