Práce a mzda - únor 2015

Pro personalisty a mzdové účetní to pravé!

S programy, které společnost RON Software vyvíjí a dodává, jde práce v HR oddělení pěkně od ruky. V rámci RON Portálu je možné nahlížení a editace údajů napříč programy Docházka, Mzdy, Personalistika a Jídelna. Jak názvy napovídají, jedná se propojení údajů z docházkového, mzdového, personálního a stravovacího systému. K datům na portálu je možné přistupovat z mobilního telefonu, tabletu, počítače, nebo informačního kiosku umístěného ve společnosti.

Usnadnění a zrychlení práce mzdové účetní a personalisty je dáno především elektronizací agendy. Omezuje se ruční zadávání dat, přikládané informace se skenují a ukládají. Díky portálu má personalista možnost informovat zaměstnance o změnách, napsat vzkaz, poskytnout dokumenty ke stažení.

 

Jistě zná každá mzdová účetní, kolik zaměstnanců telefonuje na mzdové oddělení s otázkou "Kolik mám ještě dnů dovolené?". Tato informace je dostupná každému zaměstnanci na RON Portálu. A nejen to. Zaměstnanec si lehce zobrazí výplatní pásku, získá přehled o provedených a plánovaných lékařských prohlídkách, školeních. Může také jednoduše nahlásit změnu adresy, kontaktů, zdravotní pojišťovny či žádat o schválení dovolené nebo vyplacení zálohy. Podklady pro změny má k dispozici pracovník HR oddělení - může je schválit, a tím zapsat do systému.

Také z pohledu vedoucího pracovníka má RON Portál jen samé výhody. Patří k nim schvalování plánovaných dovolených, propustek k lékaři nebo jiných absencí.  Má také přehled o plánovaných absencích za celé své středisko. Vedoucí může také zadávat odměny, příplatky a další podklady pro mzdy. Takto zadané údaje nemusí paní mzdová účetní ručně přepisovat do mzdového systému nebo "uhánět" mistry o zaslání excelového souboru s odměnami. Stačí provést zpracování mezd a schválené informace ovlivní výpočet mzdy.

 

Společnosti se zaměstnanci, kteří často cestují, využijí modul Služební cesty, který podstatně zjednoduší agendu evidence služebních cest. Pomocí modulu lze definovat work-flow schvalování žádanek na služební cestu, provádět vyúčtování. Vypočtené náhrady se mohou přenášet automaticky do výpočtu mezd. Vše samozřejmě elektronicky včetně možností připojení jízdenek, faktur za ubytování k samotné služební cestě.

RON Portál je velkým pomocníkem nejen pro mzdovou účetní (pro usnadnění zadávání dat a informovanost zaměstnancům), ale i personalistovi, vedoucímu oddělení a v neposlední řadě samotným zaměstnancům.

 


Přílohy
jpgPráce a mzda [jpg, 490 kB]
PR článek

Náhledy

prace-a-mzda

VŠE PRO PERSONALISTU

Specializujeme se na vývoj a prodej informačních systémů pro personální oddělení. Pomocí našich produktů personalista získá kvalitní ...

Produkty

PORADÍME VÁM

Uživatelské dotazy k jednotlivým systémům prosím směřujte do centra podpory zákazníků.

Podpora

CO UMÍME

Zabýváme se komplexními dodávkami našich systémů, včetně analýzy, montáže, instalace, implementace a školení uživatelů. Provádíme ...

Služby

ZPRACUJEME MZDY A ÚČTO

Správné vedení účetnictví a mezd vyžaduje znalost zákonů, novinek a komunikaci s úřady. V dnešní době je správným řešením ...

účetnictví a mzdy

Rychlý kontakt

RON Software, spol. s r.o., Rudé armády 2001/30a, 733 01 Karviná-Hranice / tel.: +420 595 538 200  / e-mail: software@ron.cz / GPS: N 49.871959, E 18.54887

Poptávka Poptávka
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

RON Software, spol. s r.o.

Rudé armády 2001/30a

733 01 Karviná-Hranice

tel.: +420 595 538 200

e-mail: software@ron.cz

GPS: N 49.871959, E 18.54887